Pakalpojumi

Mūsu zobārstniecības privātprakse ātri un bez sāpēm nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus:

1. Zobu plombēšana un kosmētiskā zobārstniecība

Vienmēr palīdzēsim jums novērst zobu sāpes un defektus, izvēloties mūsdienīgākos materiālus zobu plombēšanai un izskaidrojot attiecīgajai situācijai atbilstošus risinājumus.

2. Zobu sakņu kanālu ārtēšana.(endodontija)

Centīsimies atjaunot jūsu zobu funkciju, ārstējot zobu kanālus un izmantojot modernu aparatūru un instrumentus.

3. Ķirurģiskas manipulācijas

Mūsu personālam ir viss nepieciešamais, lai vajadzības gadījumā veiktu zobu ekstrakcijas un ķirurģiskas procedūras tik komfortabli, cik vien iespējams.

4. Zobu balināšana

Mēs palīdzēsim jums iespējami īsākā laikā iegūt baltākus zobus un jaukāku smaidu ar saudzīgu balināšanas metožu palīdzību.(balināšana zobārsta kabinetā vai mājās apstākļos)

5. Mutes dobuma higiēna

Tikai laba mutes dobuma higiēna un veselas smaganas nodrošina veselīgu smaidu. Mūsu privātpraksē pieejami profesionāli higiēnista pakalpojumi, kas nodrošina mazsāpīgu zobakmens noņemšanu, zobu pulēšanu, smaganu ārstēšanu, kā arī instruktāžu par vēlamajiem veicamajiem pasākumiem mutes dobuma veselības veicināšanā.

6. Zobu pārklāšana ar silantiem

Lai pasargātu zobus no bojāšanās, šo manipulāciju rekomendējam visiem jauniešiem. Silantus uzklāj drīz pēc pastāvīgo zobu izšķišanās 6-12 gadu vecumā.

7. Zobu protezēšana, izmantojot plāksnītes, porcelāna, metālkeramikas, metāla, zelta kroņus, inlejas, onlejas(lietas plombes), tiltus.

Lai koriģētu zobu formu, lielumu, krāsu, piedāvājam izgatavot porcelāna plāksnītes, kas palīdz iegūt jums vēlamo smaidu. Zobu kronīšus un onlejas āstēšanā izmantojam, lai atjaunotu zobus, kas nav kvalitatīvi ārstējami ar parastajām plombēšanas metodēm. Izmantojamie materiāli ir dažādi, tos katrā atbilstošajā situācijā ārsts jums palīdzēs izvēlēties.

8. Izņemamās zobu protēzes.(loki, platītes)

Šīs konstrukcijas ļaus jums atjaunot pilnvērtīgu estētisku un konšļāšanas funkciju vairāku zobu zaudēšanas gadījumā.Nodrošinām arī izņemamo zobu protēžu labošanu iespējami īsākā laikā. Mēs sadarbojamies ar zobu tehniskajām laboratorijām, kuru rīcībā ir jaunākās tehnoloģijas, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.