Personāls un aprīkojums

Ilona Maršāne

Strādā par zobārsti kopš 1987. gada. Pēc Rīgas Medicīnas intitūta beigšanas pirmo praksi un rūdījumu ieguvusi, strādājot lauku ambulancē Alojā, pēc tam Rīgas pilsētas 15. poliklīnikas draudzīgajā kolektīvā un Vecpilsētas Medicīnas centrā. 1996. gadā uzsākusi savu privātprāksi. Regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus Latvijā, kā arī piedalījusies vairākos ikgadējos pasaules zobārstniecības kongresos(Brazīlijā, Hongkongā) un starptautiskajās zobārstniecības izstādēs Ķelnē. Vairākkārt papildinājusi savas zināšanas klīnikās Beļģijā un Vācijā.

Dace Ose

Strādā par zobārsti kopš 1987. gada. Strādā kā praktizējoša zobārste - estētiskā zobu plombēšana, endodontija, zobu ķirurģija un protezēšana. Regulāri papildina zināšanas kvalifikācijas celšanas kursos un semināros.

Žanna Ņikitina

Strādā par zobārsti kopš 2002. gada . Profesionāli ļoti kompetenta, pastāvīgi interesējas par jaunākajiem sasniegumiem zobārstniecībā, zināšanas prasmīgi pielieto ikdienas praksē. Aktīvi apmeklē klīniskos kursus un seminārus.

Iveta Krapāne

Strādā par zobu higiēnisti kopš 2003. gada . Ļoti prasmīga, iejūtīga, daudzo darba gadu gaitā pelnīti iemantojusi lielo un mazo pacientu simpātijas. Regulāri papildini zināšanas semināros un kursos.

Iveta Dārziņa

Zobārsta asistente. Šajā profesijā apzinīgi un centīgi strādā jau gandrīz 20 gadus, palīdzot ārsta darbā.

Vineta Vārpa

Zobārsta asistente. Ļoti kompetenta, vienmēr spēj veiksmīgi palīdzēt gan ārstam, gan pacientam.

Laura Šimkēviča

Strādā no 2002. gada. Zobārste ar lielu pieredzi un praksi, pastāvīgi papildina zināšanas moderno ārstēšanas metožu pielietošanā.