Pakalpojumi, ko mēs sniedzam. 

Vienmēr palīdzēsim jums novērst zobu sāpes un defektus, izvēloties mūsdienīgākos materiālus zobu plombēšanai un izskaidrojot attiecīgajai situācijai atbilstošus risinājumus.

Mūsu personālam ir viss nepieciešamais, lai vajadzības gadījumā veiktu zobu ekstrakcijas un ķirurģiskas procedūras tik komfortabli, cik vien iespējams.

Tikai laba mutes dobuma higiēna un veselas smaganas nodrošina veselīgu smaidu. Mūsu privātpraksē pieejami profesionāli higiēnista pakalpojumi, kas nodrošina mazsāpīgu zobakmens noņemšanu, zobu pulēšanu, smaganu ārstēšanu, kā arī instruktāžu par vēlamajiem veicamajiem pasākumiem mutes dobuma veselības veicināšanā.

Lai koriģētu zobu formu, lielumu, krāsu, piedāvājam izgatavot porcelāna plāksnītes, kas palīdz iegūt jums vēlamo smaidu. Zobu kronīšus un onlejas āstēšanā izmantojam, lai atjaunotu zobus, kas nav kvalitatīvi ārstējami ar parastajām plombēšanas metodēm. Izmantojamie materiāli ir dažādi, tos katrā atbilstošajā situācijā ārsts jums palīdzēs izvēlēties.

Centīsimies atjaunot jūsu zobu funkciju, ārstējot zobu kanālus un izmantojot modernu aparatūru un instrumentus.

Lai pasargātu zobus no bojāšanās, šo manipulāciju rekomendējam visiem jauniešiem. Silantus uzklāj drīz pēc pastāvīgo zobu izšķišanās 6-12 gadu vecumā.

Šīs konstrukcijas ļaus jums atjaunot pilnvērtīgu estētisku un konšļāšanas funkciju vairāku zobu zaudēšanas gadījumā.Nodrošinām arī izņemamo zobu protēžu labošanu iespējami īsākā laikā. Mēs sadarbojamies ar zobu tehniskajām laboratorijām, kuru rīcībā ir jaunākās tehnoloģijas, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Mēs palīdzēsim jums iespējami īsākā laikā iegūt baltākus zobus un jaukāku smaidu ar saudzīgu balināšanas metožu palīdzību.(balināšana zobārsta kabinetā vai mājās apstākļos)

Vell ir jautājumi?

Lūdzu sazināties ar mums, katru darba dienu no plkst: 8:00 līdz 17:00

Sazināties